Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Na patriotyczną i skoczną nutę. X Festiwal Piosenki Żołnierskiej


Festiwal Piosenki Żołnierskiej to corocznie organizowany przez Klub Seniora Pogodny Uśmiech przegląd zespołów i grup, prezentujących na scenie pieśni żołnierskie, partyzanckie ale też znane i popularne pieśni towarzyskie.


Festiwal zainaugurował występ Mławskiej Orkiestry Dętej oraz zespołu „Cantare” działającego przy MDK w Mławie. Potem na mławskiej estradzie wystąpiły: Zespół Koła Emerytów i Rencistów ze Skarszyna (gm. Naruszewo), Zespół Ludowy Dąbkowiacy z Dąbku, Zespół „Wiecznie Młodzi” z Płońska oraz „Węgrowianie z Węgrowa”. Oczywiście na scenie nie mogło zabraknąć Zespołu Pokolenie, którego członkami są osoby zrzeszone w Klubie Seniora Pogodny Uśmiech. Niespodzianką tego wieczoru był solowy, nagrodzony ogromnymi brawami występ pani Ireny Smolińskiej, która jak sama zdradziła ukończyła właśnie 96 lat. Również do klimatu tego festiwalu doskonale pasował wiersz Heleny Grąckiej „Polskie Serca”, wyrecytowany przez autorkę

Zgodnie z tym, co zapowiadali organizatorzy na wstępie, warto było odbyć tę muzyczną podróż do nieodległej historii i warto zastanowić się nad tragicznymi losami naszych rodzin, by w swoich sercach wzbudzić wdzięczność dla tych, którzy o wolność naszej Ojczyzny walczyli.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Szanowny PANIE KOZLAKIEWICZ—–tłumaczenie i doradzanie Panu Kiełbińskiemu, jak wygrać wybory nic nie da. Bo jak może wygrać wybory, skoro ma takich doradców, w osobach ŁUKASIKA, czy ZBRZYZNEGO PRZY TAKICH OSOBISTOŚCIACH PORAŻKA GWARANTOWANA…PAMIĘTAJMY TYLKO BURCHACKI MOŻE ZMIENIĆ TEN UKŁAD, i ożywić działanie mławskich WŁADZ…..

staton
Gość
staton

Przeczytałem artykuł, przeczytałem komentarz i…..jakoś tak niesmak we mnie zagościł. Bo nijak powyższego komentarza nie mogę jakoś połączyć z treścią artykułu. Pozwoliłem sobie spojrzeć na inne komentarze tegoż autora i opinię już mam…. sfrustrowany osobnik o nieokreślonej płci, który pominięty w apanażach społeczno-politycznych czuje niechęć do całego świata, którą wyraża poprzez dosrywanie wszystkim bez ładu i składu, gdziekolwiek tylko można.
Osobniku „Anonimowo” siebie nazywający…..proponuję więcej kultury, szacunku dla innych, a przede wszystkim wypowiedzi merytorycznych i na konkretny temat zawarty w artykule. W każdym innym przypadku wystawiasz opinie tylko sobie, którą można określić prosto jednym słowem: pieniacz.

ANONIMOWO
Gość
ANONIMOWO

staton—-sam nie wiem jak odnieść się do twego komentarza, bo postów pisanych o nicku Anonimow, JEST MULTUM NA PORTALU, nie moim zadaniem jest tłumaczyć się za kogoś, kto moim zdaniem słusznie pisze o tych celebrytach mławskich bo ma do tego prawo. Czyżbyś w swym wywodzie nie pisał czasami tych ocen na swoim przykładzie. A jeśli chodzi o mnie tak czuję wielką niechęć do osobników, którzy robią tylko bałagan, w środowisku, i za wszelką cenę chcą się pokazać wszędzie gdzie tylko możliwe, tylko po to aby zaistnieć, i załapać się na następne apanaże, paradując nawet w procesji, jako celebrant.Mogę być i… Czytaj więcej »

staton
Gość
staton

Ale sobie „dosrywaj”…..tylko w miejscu gdzie jest to odpowiednie….znajdź artykuły na temat celebrytów lub ich poczynań i pisz do woli. Ale zamieścić to pod artykułem o festiwalu piosenki??? Totalne nieporozumienie i świadczy o ignoranctwie i braku własnej kultury. To może jeszcze zrób Pan podobny wpis pod artykułem o obchodach dnia przedszkolaka. Albo może, jeżeli jutro ukaże się artykuł o święcie kościelnym, to tam też napisz. A może jak Pan jesteś taki mądry, to tak uzasadnisz dlaczego ten wpis akurat pod tym artykułem i co z nim ma wspólnego? Bardzo mnie to intryguje.