Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Potrącenie rowerzysty koło ronda Jana Pawła II


To kolejne zdarzenie drogowe w tym rejonie z udziałem rowerzysty. Tym razem na szczęście skończyło się na uszkodzeniu roweru i niegroźnych obrażeniach. Jak podaje mławska policja, 9 sierpnia około godziny 20:15 kierująca samochodem osobowym marki opel 58-letnia mieszkanka powiatu mławskiego wyjeżdżają od strony sklepu Kaufland, nie zauważyła 44-letniego rowerzysty jadącego ścieżką rowerową przy ulicy Piłsudskiego w stronę ronda. Kierująca nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doszło do kolizji, w której poszkodowany został rowerzysta.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
4 lata temu

Wyjazd przy Kauflandzie; skręt w lewo w godzinach szczytu- idealny,w prawo widocznośc swietna pędzący z górki rowerzyści prosto pod koła aut. Medal projektującem za pomysł!

Maniek
Maniek
4 lata temu

Nie ma co się oszukiwać ale na ścieżkach rowerowych przy ulicy Piłsudskiego jest bardzo niebezpiecznie. Rowerzyści jeżdżą szybko nie patrząc nic, a kierowcy nie mają szans ich wczesniej zobaczyć, bo ogrodzenie albo budynek lub krzewy idealnie zasłaniają widoczność. Sam dużo jeżdżę rowerem i unikam tej ścieżki jak ognia.

sww
sww
4 lata temu
Reply to  Maniek

obserwując dochodzę do wniosku, iż NIC NIE MOŻNA ZROBIĆ: pewna liczba baranów jest potrzebna transplantologom ! ktoś musi nieżyć aby inny ktoś żyć mógł… co wcale nie zwalnia z odpowiedzialności cwaniaków w lYmuzynach co rozjeżdżają pieszych na Sienkiewicza pod ZLEPem od Policji do Szkoły Muzycznej włącznie nawet koparką !!! pod domem se ubek parkuje !!! w godzinach porannych naprzeciw kortu ! na śniadanie chyba se przyjechał był… mam wiele ładnych ujęć ale Policja Mława przejeżdża i nic nie widzi a więc jest przyzwolenie Policji i innych Włodarzy Miasta aby święte krowy zajeżdżały chodniki ale też piesi przez pasy przechodzą nie rozglądając się w ogóle nawet i często też wyskakują na rowerach a nawet w obecności rodzica dzieci na rolkach czy rowerach przejeżdżają po pasach i ogólnie jeszcze nie jeden cud się wydarzy jak kto tylko trochę po łbie dostanie na własną prośbę !!! jeżdżąc wieczorem na nieoświetlonych rowerach czy łażąc ubranym na ciemno…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x