Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potrącenie rowerzysty koło ronda Jana Pawła II


To kolejne zdarzenie drogowe w tym rejonie z udziałem rowerzysty. Tym razem na szczęście skończyło się na uszkodzeniu roweru i niegroźnych obrażeniach. Jak podaje mławska policja, 9 sierpnia około godziny 20:15 kierująca samochodem osobowym marki opel 58-letnia mieszkanka powiatu mławskiego wyjeżdżają od strony sklepu Kaufland, nie zauważyła 44-letniego rowerzysty jadącego ścieżką rowerową przy ulicy Piłsudskiego w stronę ronda. Kierująca nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doszło do kolizji, w której poszkodowany został rowerzysta.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Joanna
Gość
Joanna

Wyjazd przy Kauflandzie; skręt w lewo w godzinach szczytu- idealny,w prawo widocznośc swietna pędzący z górki rowerzyści prosto pod koła aut. Medal projektującem za pomysł!

Maniek
Gość
Maniek

Nie ma co się oszukiwać ale na ścieżkach rowerowych przy ulicy Piłsudskiego jest bardzo niebezpiecznie. Rowerzyści jeżdżą szybko nie patrząc nic, a kierowcy nie mają szans ich wczesniej zobaczyć, bo ogrodzenie albo budynek lub krzewy idealnie zasłaniają widoczność. Sam dużo jeżdżę rowerem i unikam tej ścieżki jak ognia.

sww
Gość
sww

obserwując dochodzę do wniosku, iż NIC NIE MOŻNA ZROBIĆ: pewna liczba baranów jest potrzebna transplantologom ! ktoś musi nieżyć aby inny ktoś żyć mógł… co wcale nie zwalnia z odpowiedzialności cwaniaków w lYmuzynach co rozjeżdżają pieszych na Sienkiewicza pod ZLEPem od Policji do Szkoły Muzycznej włącznie nawet koparką !!! pod domem se ubek parkuje !!! w godzinach porannych naprzeciw kortu ! na śniadanie chyba se przyjechał był… mam wiele ładnych ujęć ale Policja Mława przejeżdża i nic nie widzi a więc jest przyzwolenie Policji i innych Włodarzy Miasta aby święte krowy zajeżdżały chodniki ale też piesi przez pasy przechodzą nie… Czytaj więcej »