Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kurs profesjonalny opiekun
Logo
meblolux

W zalewie Ruda można się już kąpać!


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie uwzględniając bieżącą ocenę jakości wody dokonaną w dniu 10.08.2018 r. informuje, iż odwołuje zakaz kąpieli w miejscu okazjonalnie wykorzystywanym do kąpieli- Zalew Ruda.

źródło: MOSiR Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

1500
czarson

wspomne jeszcze ze duzo mniejszy Raciąż bedzie budował zalew i to jaaaaaaaaaaaaaaaaaaki a Mławka zawsze bedzie w tyle za murzynami mamy a nie dbamy panie Burmistrz panie specjalnie z małej

czarson

Do władz miasta Mławy,pięknie że juz można się zamoczyć w zalewie ruda,ale co dalej z zalewem?zaczyna to wszystko nam niszczeć drodzy włodarze był piekny moim zdaniem plan rozbudowy zalewu piękna fajana atrakcja dlka mieszkańców a i turystów by była lecz cóż szkoda że to tylko plany i nic wiecej czemu nie pozyskujemy środkow unijnuch na takie rzeczy a można,cos pan Panie Burmistrz nie bardzo z tym wychodz robi sie centrum a po bokach syf stawia sie fintesy na wolnym powietrzu cudnie a zalew niszczeje buduje sie spacerniak gdzie straszyc bedzie wygladem dom handlowy stara obdrapana kamienica na żwirki 11 znów… Czytaj więcej »

mławianka

Och, zakaz kąpieli był bo nie mogli znaleźć chętnego ratownika z uprawnieniami

Anonim

Pewnie kolejny zwolnił się z pracy

Anonimowo

Jak zwykle dobrze poinformowana–MŁAWIANKA—BRAWO!!!!

jotka

„Pleć pleciugo byle długo ” tak moja teściowa mówiła do tych co mówili byle co aby mówić.

ANONIMOWO

Teściowa miała rację bo właśnie dałaś temu przykład, że jesteś tą pleciugą, piszesz dla samego pisania— a morał z tego taki, jotka że winnaś się przytosować do rad Teściowej.

Anonim

Super można wchodzić w ten muł piękna sprawa

Anonimowo

Poczekam aż ten fachowiec Jankowski z Mosir się wykapie, bo to nigdy nic nie wiadomo.

Lolek

Extra