Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W zalewie Ruda można się już kąpać!


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie uwzględniając bieżącą ocenę jakości wody dokonaną w dniu 10.08.2018 r. informuje, iż odwołuje zakaz kąpieli w miejscu okazjonalnie wykorzystywanym do kąpieli- Zalew Ruda.

źródło: MOSiR Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
czarson
Gość
czarson

wspomne jeszcze ze duzo mniejszy Raciąż bedzie budował zalew i to jaaaaaaaaaaaaaaaaaaki a Mławka zawsze bedzie w tyle za murzynami mamy a nie dbamy panie Burmistrz panie specjalnie z małej

czarson
Gość
czarson

Do władz miasta Mławy,pięknie że juz można się zamoczyć w zalewie ruda,ale co dalej z zalewem?zaczyna to wszystko nam niszczeć drodzy włodarze był piekny moim zdaniem plan rozbudowy zalewu piękna fajana atrakcja dlka mieszkańców a i turystów by była lecz cóż szkoda że to tylko plany i nic wiecej czemu nie pozyskujemy środkow unijnuch na takie rzeczy a można,cos pan Panie Burmistrz nie bardzo z tym wychodz robi sie centrum a po bokach syf stawia sie fintesy na wolnym powietrzu cudnie a zalew niszczeje buduje sie spacerniak gdzie straszyc bedzie wygladem dom handlowy stara obdrapana kamienica na żwirki 11 znów… Czytaj więcej »

mławianka
Gość
mławianka

Och, zakaz kąpieli był bo nie mogli znaleźć chętnego ratownika z uprawnieniami

Anonim
Gość
Anonim

Pewnie kolejny zwolnił się z pracy

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Jak zwykle dobrze poinformowana–MŁAWIANKA—BRAWO!!!!

jotka
Gość
jotka

„Pleć pleciugo byle długo ” tak moja teściowa mówiła do tych co mówili byle co aby mówić.

ANONIMOWO
Gość
ANONIMOWO

Teściowa miała rację bo właśnie dałaś temu przykład, że jesteś tą pleciugą, piszesz dla samego pisania— a morał z tego taki, jotka że winnaś się przytosować do rad Teściowej.

Anonim
Gość
Anonim

Super można wchodzić w ten muł piękna sprawa

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Poczekam aż ten fachowiec Jankowski z Mosir się wykapie, bo to nigdy nic nie wiadomo.

Lolek
Gość
Lolek

Extra