Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zaginął york. Tęskni za nim rodzina a dla znalazcy jest nagroda


Dnia 05.08.2018 r. pies rasy york wyszedł poza ogrodzenie w okolicach ulic Podmiejskiej i Łomi. Suczka jest niewielka i chuda. Jest świeżo po strzyżeniu. Tego dnia była uczesana w kucyk z czerwoną kokardką. Rodzina bardzo martwi się o psa i za nim tęskni. Każdego kto widział pieska, posiada jakieś informacje na jego temat bądź go znalazł, prosimy o kontakt. Dotarły do nas informacje, ze ostatnio pies był w okolicach ulicy Andersa i nie miał już na sobie kokardki. Za znalezienie psa przewidziana jest nagroda w ramach podziękowań.

Numer kontaktowy: 730-748-562, 512-489-605.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

12
KOMENTARZE

1500
Godzilla

Z całego serca życzę, żeby się psinka znalazła!!! Pozdrawiam

Ja wiem

No niestety. Pies ponad wszelką wątpliwość został zabrany na wałki psów gdzie niechybnie został zagryziony przez inną cziłałę a jego złodziej zarobił te 10zl na 5 tanich piw.
Ewentualnie, jest juz dawno przerobiony na sajgonki przez pracowników jednego z dwóch mlawianskich barów z kuchnią orientalną. Tak to jest juz na tym naszym świecie, przykro mi ale taka jest prawda!

Iga

Zgubił się i koniec bez głupich komentarzy dla bliskich może był członkiem rodziny a wy wszyscy co tak komentujecie to ludzie pozbawieni serce

Ewa

Ludzie, co z wami ? Ktoś szuka psa ,bo go lubi a ktoś ma z tym problem . Komuś muzg się chyba przegrzał

pyci

W czym przeszkadzają Pani plakaty ? no w czym że psa szukam ? Pies nie był bez opieki ,ale nie można czasem nad wszystkim zapanować . Nudzicie się ludzie i komentujecie ? Plakaty będą zdjęte w Niedziele

Olka

Nie przejmuj się chamskimi komentarzami. Mam nadzieję że znajdziesz tą kruszynkę całą i zdrową.

pyci

‚Psa się pilnuj’ nie rozumiem …
Bardzo to nie miłe jeśli oceniasz sprawę nie znając sytuacji ja chodzę szukam psa bo go kocham a takie zero jak Pan/Pani pisze tak głupie i złośliwe komentarze . Czytam to nie tylko ja i nie tylko mnie to boli . Proszę zadzwonić pod 730 748 562 jeśli jest to tak interesujące to wyjaśnię .

iwa

mam nadzieje ze posprzataja te plakaty co powywieszali w roznych miejscach bez pozwolenia. Gdzie jest straz miejska? Swoja droga puszcza psa bez opieki, a teraz placza…

Anonimowo

Bezduszna osoba z tej iwy

Miroooo

A to potrzeba jakiegoś pozwolenia?! Pierwsze słyszę. Jeśli nie jest rozwieszone na znakach drogowych, latarniach, domach prywatnych czy też budynków publicznych to można wszystko. A jak chcesz być tak łaskawa to zapraszam na zrywanie w Niedzielę. Po drugie pies jak można przeczytać w artykule był na terenie zamknietym, więc ma prawo biegać po terenie. Zapewne Ty jako osoba jesteś z małej wioski, gdzie trzyma psa na uwiezi związanego krowim łańcuchem, arajacego pod siebie i jedzacego swoje fekalia.

Kal

Psa się pilnuj

Figo

Sam się pilnuj żebyś nie zginął Kal bo mózgu Ci brakuje