Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zaginął york. Tęskni za nim rodzina a dla znalazcy jest nagroda


Dnia 05.08.2018 r. pies rasy york wyszedł poza ogrodzenie w okolicach ulic Podmiejskiej i Łomi. Suczka jest niewielka i chuda. Jest świeżo po strzyżeniu. Tego dnia była uczesana w kucyk z czerwoną kokardką. Rodzina bardzo martwi się o psa i za nim tęskni. Każdego kto widział pieska, posiada jakieś informacje na jego temat bądź go znalazł, prosimy o kontakt. Dotarły do nas informacje, ze ostatnio pies był w okolicach ulicy Andersa i nie miał już na sobie kokardki. Za znalezienie psa przewidziana jest nagroda w ramach podziękowań.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Numer kontaktowy: 730-748-562, 512-489-605.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

12
KOMENTARZE

1500
Godzilla

Z całego serca życzę, żeby się psinka znalazła!!! Pozdrawiam

Ja wiem

No niestety. Pies ponad wszelką wątpliwość został zabrany na wałki psów gdzie niechybnie został zagryziony przez inną cziłałę a jego złodziej zarobił te 10zl na 5 tanich piw.
Ewentualnie, jest juz dawno przerobiony na sajgonki przez pracowników jednego z dwóch mlawianskich barów z kuchnią orientalną. Tak to jest juz na tym naszym świecie, przykro mi ale taka jest prawda!

Iga

Zgubił się i koniec bez głupich komentarzy dla bliskich może był członkiem rodziny a wy wszyscy co tak komentujecie to ludzie pozbawieni serce

Ewa

Ludzie, co z wami ? Ktoś szuka psa ,bo go lubi a ktoś ma z tym problem . Komuś muzg się chyba przegrzał

pyci

W czym przeszkadzają Pani plakaty ? no w czym że psa szukam ? Pies nie był bez opieki ,ale nie można czasem nad wszystkim zapanować . Nudzicie się ludzie i komentujecie ? Plakaty będą zdjęte w Niedziele

Olka

Nie przejmuj się chamskimi komentarzami. Mam nadzieję że znajdziesz tą kruszynkę całą i zdrową.

pyci

‚Psa się pilnuj’ nie rozumiem …
Bardzo to nie miłe jeśli oceniasz sprawę nie znając sytuacji ja chodzę szukam psa bo go kocham a takie zero jak Pan/Pani pisze tak głupie i złośliwe komentarze . Czytam to nie tylko ja i nie tylko mnie to boli . Proszę zadzwonić pod 730 748 562 jeśli jest to tak interesujące to wyjaśnię .

iwa

mam nadzieje ze posprzataja te plakaty co powywieszali w roznych miejscach bez pozwolenia. Gdzie jest straz miejska? Swoja droga puszcza psa bez opieki, a teraz placza…

Anonimowo

Bezduszna osoba z tej iwy

Miroooo

A to potrzeba jakiegoś pozwolenia?! Pierwsze słyszę. Jeśli nie jest rozwieszone na znakach drogowych, latarniach, domach prywatnych czy też budynków publicznych to można wszystko. A jak chcesz być tak łaskawa to zapraszam na zrywanie w Niedzielę. Po drugie pies jak można przeczytać w artykule był na terenie zamknietym, więc ma prawo biegać po terenie. Zapewne Ty jako osoba jesteś z małej wioski, gdzie trzyma psa na uwiezi związanego krowim łańcuchem, arajacego pod siebie i jedzacego swoje fekalia.

Kal

Psa się pilnuj

Figo

Sam się pilnuj żebyś nie zginął Kal bo mózgu Ci brakuje