Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Wypadek na skrzyżowaniu Kościuszki i Mariackiej


Dzisiaj około godziny 10:30 na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Mariackiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marek: Audi i Volkswagen.

Jolanta Karpińska podziękowania


Zderzenie nastąpiło na skutek nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby, jednej z nich zespół ratownictwa medycznego udzielił pierwszej pomocy. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z JRG Mława, a w okolicy wspomnianego skrzyżowania chwilowo ruch jest wstrzymany.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
iwa
Gość
iwa

plaga wypadkow na mławskich drogach.

art
Gość
art

a to wyścigi jakieś ? z kim się ścigamy ?

h13
Gość
h13

Brawo Codziennik znów najszybsi