Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
kurs profesjonalny opiekun
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trwa nabór rekonstruktorów do widowiska „Mława 1939”. Jutro spotkanie w MDK


Trwa nabór do rekonstrukcji widowiska historycznego „Mława 1939”.  W czwartek 9 sierpnia 2018 r., o godz. 16.30 w Miejskim Domu Kultury w Mławie odbędzie się spotkanie organizacyjne.

Reżyserem widowiska jest Mariusz Tarnożek. WARSZTATY TEATRALNE dla zapisanych osób odbędą się w dniach 18 – 23 sierpnia 2018 r.

Rekonstrukcja widowiska historycznego odbędzie się w piątek 24 sierpnia 2018 r. tradycyjnie na południowej pierzei Starego Rynku.

Nadal zapraszamy do zapisów WSZYSTKIE CHĘTNE OSOBY niezależnie od wieku! Przypominamy jednocześnie, iż nie przyjmujemy zapisów drogą telefoniczną, a podczas zapisu w FOYER należy wypełnić oświadczenie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Miejski Dom Kultury.  Zapisu na udział w rekonstrukcji można będzie dokonać także podczas spotkania organizacyjnego. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców/opiekunów. Małe dzieci na czas warsztatów i spektaklu muszą być pod nadzorem rodzica/opiekuna. Osoby spoza Mławy mogą zapisać się także podczas spotkania pierwszego dnia warsztatów.

W związku z licznymi zapytaniami informujemy, iż Miejski Dom Kultury w Mławie dysponuje pewną ilością odzieży, obuwia i rekwizytów nawiązujących do tego okresu historycznego – ale jak zawsze z wielką chęcią przyjmujemy zgłoszenia osób z własnym strojem.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Hanna Matecka-Wieczorek, instr. ds. teatru tel. 23/654 35 85

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500