Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Grand Prix zakończone. Triumf Domżalskiego i Wardy


Paweł Domżalski i jego imiennik Warda okazali się najlepsi w trzeciej edycji Grand Prix Szreńska w siatkówce plażowej. W całym cyklu, składającym się z trzech imprez, nie ponieśli ani jednej porażki.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Ostatni turniej rozegrany w sobotę 5 sierpnia nie zmienił nic w tej kwestii. Choć toczony w niezwykle trudnych warunkach pogodowych (wyjątkowo wysoko temperatura) przyniósł rywalizację na wysokim poziomie. Szczególnie ta uwaga dotyczy rywalizacji o pierwsze miejsce. Tomasz Szwęch i Robert Rybka nie zamierzali odpuścić liderom.

Doświadczeni gracze, reprezentujący na co dzień Zawkrze, rozpoczęli pojedynek w imponującym stylu. Szybko objęli w premierowej partii przewagę, której nie oddali już do samego końca. Wydawało się, że mogą po raz pierwszy w sezonie pokonać groźnych konkurentów.

Jednak szreńsko-mławski duet chciał zakończyć Grand Prix z kompletem wygranych. Dlatego w drugim secie kontrolował już sytuację. Doprowadził do wyrównania, po czym w tie-breaku, mimo heroicznych obron Szwęcha, przeważył szalę na swoją stronę.

Szwęch i Rybka finiszowali na drugiej pozycji. Po porażce z mistrzami wygrali dwa kolejne pojedynki. W obu nie było łatwo o sukces. Piotr Kuźniarski i Adam Rzeczkowski ulegli w drugiej partii dopiero po zaciętej walce na przewagi. Dzielnie walczyli także Mariusz i Mateusz Jurkiewiczowie – ten ostatni to najmłodszy uczestnik rywalizacji.

Uczestnicy turnieju otrzymali od organizatora (kierownik Hali Sportowej w Szreńsku Jan Kanowski) pamiątkowe koszulki, dyplomy, medale, puchary i statuetki oraz bony o wartości 250, 200 i 150 zł. Najlepiej punktującym zawodnikiem został Paweł Domżalski, który otrzymał bon o wartości 100 zł.

III edycja  Grand Prix Szreńska: 1.Paweł Domżalski / Paweł Warda 300 pkt, 2. Tomasz Szwęch / Robert Rybka 270 pkt, 3. Piotr Kuźniarski / Adam Rzeczkowski 240 pkt, 4. Mariusz Jurkiewicz / Mateusz Jurkiewicz 140 pkt, 5. Mateusz Kucman / Paweł Fijałkowski 70 pkt,
6. Damian Lewandowski / Kamil Lewandowski 60 pkt.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500