Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wywrotka quada i pożar nissana


fot. ilustracyjne

Obydwa wypadki miały miejsce 5 sierpnia br. na trasie rajdu samochodowego w okolicach Przasnysza. Najpierw rano, ok. godz. 8:10, w miejscowości Lipa (gm. Jednorożec) kierujący quadem marki Can-am na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego doprowadził do wywrócenia się pojazdu.

Jak podaje przasnyska policja,  kierujący quadem z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Przasnyszu.

Potem, koło południa w miejscowości Ulatowo – Adamy  (gm. Krzynowłoga Mała) również na trasie rajdu doszło do zapłonu, a następnie całkowitego spalenia pojazdu terenowego marki Nissan Patrol.

źródło: asp.szt. Krzysztof Błaszczak KPP Przasnysz

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500