Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Wypadek na Curie-Skłodowskiej. Auto dachowało


Dziś około godziny 19:30 na skrzyżowaniu ulic M.Curie- Skłodowskiej i B. Prusa zderzyły się dwa samochody osobowe – Fiat Brava i Mazda. Siła uderzenia była tak duża, że Fiat przewrócił się i dachował. Zespół ratownictwa medycznego udziela pomocy medycznej osobom poszkodowanym, na razie nie wiadomo jeszcze, czy zajdzie konieczność hospitalizacji. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z JRG Mława. Obecna na miejscu policja ustala okoliczności zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

15
KOMENTARZE

1500
Kierowca wml

Ten co zgłasza na policje to kiedyś ORMO wołali

Wiem

Ale to było kiedyś gdy bili i trzymali za darmo na dołku. Dzisiaj jest inna rzeczywistość i nie przypinaj synku takich historyjek do teraźniejszości bo idę o zakład ze gdy tobie sie krzywda stanie to zaraz będziesz dzwonił na komendę. Smarkaczu jeszczes młody i niewiele wiesz.

mławianka

Masz dziecko dostęp do internetu, to zanim walniesz jakąś głupotę, to sobie poczytaj i radzę poczytać sobie co to było „ORMO”, bo g.wno wiesz, a się mądrzysz.

Anonimowo

Oto w calej krasie, przedstawiciel mlawskiej młodzieży prezentuje swoj post, przydała by się dziś, dawna ORMO, aby takich cwaniakow, jak Ty doprowadzać do normalności.

Kierowca wml

Każdy mądry kto z was zawsze jeździ zgodnie z przepisami. Nie ma takich kierowców którzy nie łamią przepisów. Każdy niech się sam oceni

DANUTA

Idioci za kierownica,to potencjalni mordercy.Nie ma miejsca dla takich w spoleczenstwie.Widzac pirata drogowego zglaszajcie to policji.

mieszkaniec

W tym miejscu dozwolona prętkość to 30

ChadaRIP

Ło matko Boskie. Ale prędkości uuu bój się. Ha tam latam lekko 80 i zyje

DANUTA

Ale jak trafisz ta 80,kiedy ja bede jechala,to posiedzisz.

Anonimowo

Brak slow do takiego komentarza—pozostaje jedno określenie takiego osobnika IDIOTA, LECZ SIĘ PÓKI JESZCZE CZAS, bo za chwilę może być za pózno.

Marta

Czy są tam jakieś znaki drogowe o pierwszeństwie przejazdu, czy jest to skrzyżowanie równorzędne?

carmen

Tak sie konczy jazda jadac wiecej jak 50/h na godzine w obszarze zabudowanym

Anonimowo

Jak dachowalo to nieźle zapiepszalo….

carmen1111

Tak sie konczy jazda jak sie jedzie ponad 50 /h w terenie zabudowanym.

carmen

Tak sie konczy jazda jak sie jedzie ponad 50 /h w terenie zabudowanym.