Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wywrócił Harleya. Pasażerka ze złamaną nogą trafiła do szpitala


Do zdarzenia doszło na gruntowej drodze pomiędzy Wieczfnią Kościelna  a Windykami.  W sobotę 4 sierpnia o  godz. 20.30, z nieustalonych przyczyn, kierujący motocyklem Harley Davidson 42-letni mieszkaniec województwa podlaskiego, najechał na piasek, w wyniku czego jednoślad przewrócił się na lewą stronę. Jadąca z nim 17-letnia pasażerka doznała złamania lewej nogi i została przewiezieni do szpitala w Mławie. Kierujący motocyklem był trzeźwy.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
rryt

chyba widziałem jak bez światełek przez Sienkiewicza przejeżdżali…i jak zwykle programista jestem oceniłem szansę Ich procentowo i tylko zastanawiam się już czy w rowie czy na drzewie zakończą… to jest już nudne zajęcie i muszę coś innego sobie wymyśleć a sezon ogórkowy jeszcze chwilkę potrwa więc warto coś innego na szybko sobie wymyśleć…jak Wy się nie martwita to ode mnie nie wymagajta finezji ! aaaa bylbym zapomniał… ubezpieczenie nie obejmuje po alkoholu ani z własnej winy jak jesteś sprawcą wypadku… cała masa konsekwencji i ten motur może nie wystarczyć na pokrycie wszystkich kosztów ale jak zwykle poza prekuratorem za narażenie… Czytaj więcej »