Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wystartował Rajd Polskie Safari Przasnysz 2018. Zobacz te maszyny


W sobotę 4 sierpnia dokładnie o godzinie 17:00 wystartował  Rajd Polskie Safari Przasnysz 2018. Miejski rynek wypełnił się jeszcze lśniącymi maszynami, a kto chciał mógł sobie zrobić fotkę np. z Hołowczycem. Do rywalizacji przystąpiło prawie 70 załóg z całej Polski i Europy. Zawodnicy będą zmagać się na trasach rozsianych po całym powiecie przasnyskim.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

źródło i fot. infoprzasnysz.com

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Anonimowo.

DO Ciechanowa który może dołączył Przasnysz brawo za taką imprezę, A MŁAWA TO PUSTYNIA, gdzie iluś tam zapaleńców próbuje coś tam robić, a na to wszystko z góry patrzy Pan Jankowski, no i no i nic, I UKŁADA SOBIE PLANY, aby utrzymać się na powierzchni.