Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Wystartował Rajd Polskie Safari Przasnysz 2018. Zobacz te maszyny


W sobotę 4 sierpnia dokładnie o godzinie 17:00 wystartował  Rajd Polskie Safari Przasnysz 2018. Miejski rynek wypełnił się jeszcze lśniącymi maszynami, a kto chciał mógł sobie zrobić fotkę np. z Hołowczycem. Do rywalizacji przystąpiło prawie 70 załóg z całej Polski i Europy. Zawodnicy będą zmagać się na trasach rozsianych po całym powiecie przasnyskim.

źródło i fot. infoprzasnysz.com

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Anonimowo.

DO Ciechanowa który może dołączył Przasnysz brawo za taką imprezę, A MŁAWA TO PUSTYNIA, gdzie iluś tam zapaleńców próbuje coś tam robić, a na to wszystko z góry patrzy Pan Jankowski, no i no i nic, I UKŁADA SOBIE PLANY, aby utrzymać się na powierzchni.