Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
meblolux

Strzegowo zaprasza na odkryte baseny


Strzegowo zaprasza na odkryte baseny ustawione na  boisko przy stadionie  w Strzegowie przy ulicy Sportowej 11. W miniony weekend otwarty był duży basen, a otwarcie małego zaplanowano na przyszły tydzień. Dodatkową zachętą minionego weekendu (4 i 5 sierpnia) był wstęp bezpłatny! Baseny są czynne codziennie od 10 do 18, a bilety są w cenach: dorośli: 3 zł. , dzieci: 1 zł.


Tymczasem Mława nie ma na razie żadnego odkrytego kąpieliska, przynajmniej oficjalnego. Jedyne kąpielisko nad Zalewem Ruda zostało zamknięte do odwołania z powodu wykwitu sinic.

red.

zobacz także:

Sinice w Zalewie Ruda. Całkowity zakaz kąpieli

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Joanna
Gość
Joanna

Co z naszym jeziorkiem na Krajewie?

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Tak tym razem nasze i nie ma to tamto (nie tak jak z zalewem Ruda), ławeczki ma ratusz postawić, a może już postawił? Dobrze by było gdyby tam jakiś porządny pomost również zrobili, ale jak na razie, to… marzenia ściętej głowy.