Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Czernice Borowe. Nietrzeźwy mławianin za kierownicą Volvo


31 lipca o godz. 17.14 – w miejscowości Czernice Borowe na ul. Chełchowskiego przasnyscy policjanci zatrzymali do kontroli 42 – letniego mieszkańca pow. mławskiego, który kierował samochodem osobowym marki Volvo. W trakcie kontroli okazało się, że oprócz tego, że miał blisko 1,2 promila alkoholu w organizmie miał też orzeczony prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów.


źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500