Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Retrospekcja Karoliny Langowskiej w MDK


Od 6 sierpnia 2018 r., w Miejskim Domu Kultury będzie prezentowana wystawa obrazów autorstwa Karoliny Langowskiej. Na spotkanie z artystką zapraszamy w najbliższy poniedziałek o godz. 18.00.


Wystawa malarstwa pt. „Retrospekcja” z pewnością zainteresuje miłośników sztuki i poszukiwaczy piękna. Na ekspozycji pojawią się abstrakcje i portrety kobiet, które zachwycają kolorystyką i indywidualnym spojrzeniem na otaczającą nas rzeczywistość.

Karolina Langowska – artysta samouk i rodowita mławianka patrzy na świat przez pryzmat emocji, które później znajdują odzwierciedlenie w tworzonych przez nią dziełach. W jej pracach dostrzeżemy wiele inspiracji sztuką współczesną, ale również własny, indywidualny styl, który nadaje jej pracom niepowtarzalny charakter.

WERNISAŻ WYSTAWY
6.08.2018 r.
godz. 18.00
Galeria Foyer w MDK, ul. Stary Rynek 13
Zapraszamy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x