Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Liderzy bez przegranej. Dwaj Pawłowie na czele


W konkurencjach sportowych, w których rywalizują zespoły, niezwykle ważne znaczenie ma odpowiednie zgranie wszystkich zawodników. Choć czasami sukces można odnieść także bez niego. Potwierdzenie tej tezy stanowi postawa dwóch Pawłów, Domżalskiego i Wardy.


Połączyli swoje siły dopiero w tym sezonie – za nimi zaledwie dwa turnieje w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Szreńska w siatkówce plażowej. Mimo braku zgrania, stworzyli duet niemalże nie do pokonania. Słabych punktów raczej trudno było uświadczyć. Dokładni w zagrywce, perfekcyjni w obronie, skuteczni w ofensywie. W tym ostatnim elemencie punktują zgodnie obaj gracze. W premierowym turnieju Warda popisał się 46 udanymi atakami, Domżalski dorzucił 41.

Efekt był taki, że w inauguracyjnych zawodach stracili w czterech pojedynkach zaledwie jednego seta. Swoją wyższość nad doświadczonymi Tomaszem Szwęchem i Robertem Rybką wykazali w tie-breaku.

W ostatnią sobotę lipca też okazali się bezbłędni. Drugi turniej cyklu rozpoczęli od triumfu nad rodzinnym duetem, Mariuszem i Mateuszem Jurkiewiczami. Potem poradzili sobie z miejscowymi graczami, Adamem Rzeczkowskim i Piotrem Kuźniarskim.

Podobnie poczynali sobie Szwęch i Rybka. To sprawiło, że ponownie o losach zawodów rozstrzygnął pojedynek tych siatkarzy z Domżalskim i Wardą. Tym razem większych emocji już nie było. Pawłowie dominowali od pierwszej akcji – ostatecznie zwyciężyli 2:0, w setach 21:15, 21:18.

Wyniki

Drugi turniej: 1. Paweł Warda/Paweł Domżalski, 2. Tomasz Szwęch/Robert Rybka, 3. Piotr Kuźniarski/Adam Rzeczkowski, 4. Mariusz Jurkiewicz/Mateusz Jurkiewicz

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x