Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W okolicach Głużek-Mława zaginęły psy. Prosimy o pomoc!


W okolicach Głużek-Mława zaginęły ukochane pieski, jeśli ktokolwiek je widział, proszę o pilny kontakt 508-456-934. Psy są oznakowanie. Za wskazanie miejsca pobytu piesków jest przewidziana nagroda.


AKTUALIZACJA 8.08.2018 r.:

Historia z happy endem. Psy odnalezione 🙂

 – Dziękuję wszystkim za pomoc w odnalezieniu piesków a zwłaszcza Panu Robertowi, który odnalazł nasze pieski. Nasze skarby są już w domu całe i zdrowe. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ! – pisze szczęśliwa właścicielka.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]