Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Od piłki po siatkówkę. Na sportowo w Morawach


Boisko w Morawach było areną sportowego pikniku. Skierowany do mieszkańców gminy Stupsk przyniósł zmagania w dwóch konkurencjach. Rozegrano finał wakacyjnych zawodów „Granie na tartanie”, nie zabrakło także turnieju w siatkówce plażowej i w piłce nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych. 


Nie udało się dokończyć jedynie zmagań na piasku – silne opady deszczu zmusiły organizatorów do przełożenia rywalizacji na dwunasty dzień sierpnia. Na razie poznaliśmy półfinalistów w kategorii trójek (na starcie stanęło sześć ekip). Do tej fazy przedostały się zespoły: Adama Zadrożnego, Adama Łapucia, rodziny Karwackich oraz ciechanowskich „Pochmurnych”.

Więcej szczęścia mieli uczestnicy piłkarskich doznań. Konfrontację w ramach „Granie na tartanie”  zdominowali reprezentanci Amigo Konopki. W dwóch pojedynkach strzelili aż trzynaście goli. W półfinale 6:1 ograli Stupsk, natomiast w finale nie oszczędzili Wyszyn. Triumfowali aż 7:1 – w nagrodę zdobywając komplet indywidualnych wyróżnień. Królem strzelców został Mateusz Pietruś,  a statuetka dla najlepszego bramkarza trafiła w ręce Marcina Paturalskiego.

Wśród strażaków najlepiej piłkę kopali druhowie z Wyszyn. W klasyfikacji generalnej wyprzedzili kolegów z Rosoch i Konopek.

Piknik zakończył towarzyski mecz samorządowców ze strażakami. Regulaminowy czas nie wyłonił zwycięzcy – zacięty bój zakończył się wynikiem 5:5. Wszystko rozstrzygnęło się w konkursie rzutów karnych. Lepiej „jedenastki” wykonywali strażacy.

RS

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x