Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nowe ławki przy ratuszu


Wczoraj pracownicy spółki Agrosan rozpoczęli wymianę 19 ławek w centrum Mławy. Nowe są wygodniejsze i bardziej estetyczne.


Trzy spośród zabranych z centrum ławek zostaną wkrótce ustawione przy zbiorniku wodnym przy ul. Krajewo, gdzie dotychczas takiej infrastruktury nie było, natomiast jedna zastąpi ławkę, którą niedawno skradziono spod ul. Aleja Marszałkowska. Pozostałe będą wykorzystane w innych miejscach. Zachęcamy do odpoczynku w naszym mieście!

źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Widz
Widz
4 lata temu

Na tych ławkach (szczególnie przy ratuszu), już niebawem będzie sobie można zdjęcie z burmistrzem Kowalewskim zrobić. Oficjalnie będzie to przedsięwzięcie związane z obchodami setnej rocznicy niepodległości a tak w ogóle, to każdy wie dlaczego. Jak by nie było wydźwięk tego będzie dosyć oczywisty. Każdy mieszkaniec Mławy będzie mógł sobie radośnie westchnąć i pomyśleć (a może nawet powiedzieć) – jaki to ludzki burmistrz.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Proponuje ustawić ze.2 ławeczki,.przy ul Chrobrego, wiz a wiz dawnego sklepu ogrodnika, jest miejsce, a ustawieniem ławek sprawili byście radość seniorom, ktorzy wracajac z zakupami, mieli by chwilkę odpoczynku.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x