Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie na skrzyżowaniu Wójtostwa i Torfa Załęskiego. Są poszkodowani


Dzisiaj około godziny 13:40 na skrzyżowaniu ulic Wójtostwo i Torfa Załęskiego w Mławie zderzyły się dwa samochody osobowe Honda CRV i Opel Corsa.Siła uderzenia była tak duża, że Honda wbiła się w ogrodzenie przyulicznej posesji. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z JRG Mława. Kierowcom obu pojazdu udzielana jest przez zespół ratownictwa medycznego pierwsza pomoc, jeden z nich już trafił do szpitala. Obecna na miejscu policja ustala okoliczności wypadku.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

12
KOMENTARZE

avatar
1500
jaaa
Gość
jaaa

Tam przed wybudowaniem nowej drogi było niebezpiecznie( brak widoczności) . Teraz jest skrzyżowanie-są efekty-stłuczki

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Te skrzyżowanie to wina ostatnich 8 lat rządów PO…

gogo
Gość
gogo

zmiana organizacji i po problemie. Slepa ulica z pierszeństwem- paranoja

Mumo13
Gość
Mumo13

Ludzie tam poprostu nic nie widać przez żywopłot i parkowane samochody przy skrzyżowaniu na ulicy wòjtustwo. postawić zakaz parkowania na 50 metrów w każdą stronę i będzie spokój.

Mławiak
Gość
Mławiak

Mieszkam niedaleko i jeżdżę tam niemal codziennie. Notorycznie wymuszane jest tam pierwszeństwo. Widoczność jest wystarczająca i winy na żywopłot bym nie zrzucił.

Lustrzyk
Gość
Lustrzyk

Lustra i jeszcze raz lustra.

Mlawa
Gość
Mlawa

Może jeszcze czarny punkt tam postawić? Kiedy ostatnio była tam stłuczka? Ludzie najpierw sami nauczcie się jeździć a nie jak m.in. uczą na kursie żeby z drugiego biegu opuszczać skrzyżowanie no przy takiej widoczności to tylko pogratulować

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Mieszkam nie daleko,to jedno z bardziej niebezpiecznych skrzyżowań w Mławie.Brak odpowiedzialności ludzi którzy zajmują się bezpieczeństwem w mieście,wszyscy maja gdzieś swoje obowiązki,a ten żywopłot doprowadzi kiedyś do większej tragedii.

Mieszkaniec Wojtostwa
Gość
Mieszkaniec Wojtostwa

Moze w koncu w tym miejscu wytna ten zywoplot ktory utrudnia wyjazd tam…

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Mieszkaniec, tej posesji z całą swą liczno rodzino, od wielu lat zyje w Ameryce, uwaga bardzo na czasie tylko kto ma to zrobic.

P.K.
Gość
P.K.

A co ma do tego żywopłot, wymuszanie pierwszeństwa to plaga na polskich drogach. Wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństw i ignoruje znak o skrzyżowaniu z drogą z pierwszeństwem przejazdu.

również mieszkanka tej ulicy
Gość
również mieszkanka tej ulicy

Żywopłot swoją drogą, w przeciągu półtora tygodnia to już trzeci wypadek w tym samym miejscu i to nie z powodu żywopłotu ale szaleńczej jazdy z Lawicz-Liszki przez ulicę Wójtostwo bez ustąpienia pierwszeństwa. Całe szczęście nikt nie ucierpiał dotkliwie, a zwłaszcza jadące dzieci. Ludzie muszą być bardziej wyczuleni na znaki, zwłaszcza Ci przyjezdni ale myślę, że osoby odpowiedzialne za tę drogę powinni pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu tego miejsca np. próg zwalniający a najlepiej znak STOP.