Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powiało i polało. Aż 11 wyjazdów w ciągu kilku godzin


Wczoraj tylko w ciągu kilku popołudniowych godzin strażacy aż 11 razy wyjeżdżali do usuwania powalonych drzew, połamanych konarów i podtopień. Te miejscowe zagrożenia usuwało 75. strażaków z 14 zastępów Ochotniczych Straży Pożarnych i jednego zastępu JRG Mława.


W Mławie nie odczuliśmy popołudniowego przejścia frontu burzowego w sposób bardzo dotkliwy. Najbardziej jednak ucierpiała gmina Stupsk, tam połamanych drzew i podtopień było najwięcej. Na szczęście wiatr nie poczynił większych szkód w mieniu, jedynie w Konopkach uszkodzeniu uległ dach wiaty garażowej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x