Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Uwięziony w windzie


Tym razem nie była to winda na wiadukcie przy Sienkiewicza. Niedzielne przedpołudnie okazało się pechowe dla jednego z mieszkańców budynku wielorodzinnego przy ulicy Płockiej w Mławie.


Awarii uległa winda i nie sposób było się z niej wydostać. Na ratunek wyruszyli wezwani telefonicznie mławscy strażacy. Jak się okazało, uwolnienie uwięzionego nie było dla nich bardzo trudnym zadaniem. Przy użyciu specjalnego klucza sprowadzili i otworzyli windę. Działania prowadził jeden zstęp JRG Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x