Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek pod Strzegowem


To kolejny w dzisiejszym dniu wypadek na krajowej „siódemce” w powiecie mławskim. Jak informuje oficer dyżurny PSP w Mławie w okolicy miejscowości  Strzegowo doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych, którymi łącznie podróżowało 5 osób. Dwie osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia.Droga była częściowo nieprzejezdna, ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie na miejscu policja ustala przyczyny zdarzenia.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x