Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tylko jeden sprawca napadu na taksówkarza tymczasowo aresztowany


Napad na mławskiego taksówkarza zbulwersował nie tylko środowisko przewoźników, ale miał też szeroki wydźwięk społeczny. Wkrótce po napadzie na taksówkarza policja zatrzymała dwóch podejrzanych o ten czyn: 32-letniego mieszkańca pow. płońskiego i 30-letniego mieszkańca pow. działdowskiego.

Teraz prokuratura rejonowa tylko wobec jednego z nich wystąpiła o tymczasowe aresztowanie. W dniu 27.07.2018 r., Sąd Rejonowy w Mławie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące dla trzydziestolatka z pow. działdowskiego. Teraz zatrzymany odpowie za popełnienie przestępstwa przed sądem.

Do zdarzenia doszło 25 lipca ok. godz. 10. na ulicy Szreńskiej na wysokości Kalkówki. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, dwóch młodych mężczyzn zamówiło kurs z miejscowości Wojnówka do Działdowa woj. warmińsko-mazurskim. 64-letni mławski taksówkarz, udał się z pasażerami w trasę, zgodnie ze zleceniem do wskazanej miejscowości. Podczas przejazdu, jeden z pasażerów założył kierującemu na szyję linkę i zaczął dusić. Przerażony taksówkarz zatrzymał się na poboczu i zaczął wzywać pomocy. Wtedy dodatkowo został ugodzony nożem. Po tym sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzonemu została udzielona pomoc medyczna. Już w godzinę po napadzie na taksówkarza zostali zatrzymani.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Lolek
Gość
Lolek

Do zoo do goryli z dużymi kut. ..mi takich nie do ludzi

Mmmm
Gość
Mmmm

Scierwa

Mala
Gość
Mala

Nie oceniaj jeżeli nie znasz a prasa też wyolbrzymia bo duzo dodaje. Niech zajma sie tym 32 latkiem a nie puszczaja na wolność jako swiadka

Wakacje
Gość
Wakacje

Niech zamykaja zlodziejii i dilerow a nie zamykaka na chwile i wypuszczja znowu na wolnosc

Mala
Gość
Mala

Każdy zasługuje na druga szansę. Byłeś tam?Wiesz co sie dokladnie wydarzyło? To nie przekreslaj ludzi na podstawie artykułów.

Kara dla psycholi
Gość
Kara dla psycholi

Druga szansa dla oszołoma, który atakuje nożem i dusi linką ? Zastanów się durnoto co piszesz. Wypowiadasz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadała.

Mała
Gość
Mała

Durnota nie jestem i nie pozjadalam rozumow tylko najlepiej go przekreslic i hejtowac nie znajac go bo recydywa i od razu winny a czemu nikt nie skupi sie na tym drugim nawet za to ze go wypuscili i bedzie jako swiadek.A po zatym do wyjasnienia sprawy został zatrzymany a nie od razu skazany!!!

Anonim
Gość
Anonim

Oj mała, jesteś naprawdę malutka – żal…
W/g Ciebie to taksówkarz był winny, a ptaszyna – recydywa, to biedaczek pokrzywdzony. Ja też powtórzę: durnota jesteś.
Nóż to jest broń, a napad z bronią ręku i przy recydywie, niezła odsiadka go czeka. Zatrzymali go w areszcie do sprawy, żeby nie mataczył i nie uciekł, a nie do wyjaśnienia sprawy.