Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławski duet drugi w Lubawie


Na boiskach w Lubawie rozegrano turniej siatkówki plażowej. Do rywalizacji przystąpiło dwanaście zespołów, praktycznie wszystkie z terenu Mazur. Jedynym wyjątkiem byłi reprezentujący Mławę Serafin Gruźlewski i Magnus Dudkiewicz.


Pierwszy to aktywny siatkarz Zawkrza – wspólnie z kolegami zmagania w trzeciej lidze zakończył na piątym miejscu. Drugi rozegrał na seniorskim poziomie kilka spotkań, po czym zakończył przygodę z ligową siatkówką ze względu na kontuzję.

Wspólnie stworzyli sprawnie działający zespół. Zaczęli zmagania od pokonania konkurentów z Olsztyna. Potem poradzili sobie z ekipą z Nowego Dworu Lubawskiego oraz jedną z miejscowych par. Dzięki temu awansowali do półfinału z kompletem wygranych.

Początek fazy pucharowej nie zmienił nic w postawie naszego zespołu. Kontynuowali zwycięską passę, ogrywając konkurentów z Morąga. W ten sposób dostali się do finału.

Po drugiej stronie siatki stanęli Paszkowski i Mokrski, zawodnicy z Olsztyna. Podobnie jak i mławianie, przystępowali do decydującej batalii z mianem niepokonanych. Dwie najlepsze ekipy turnieju stoczyły pasjonujący bój. Nie zabrakło zaciętych wymian, mocnych ataków, czy też spektakularnych obron. Zwycięzca został wyłoniony dopiero po kilkunastu minutach. Triumfowali olsztynianie, a naszym siatkarzom przypadło w udziale drugie miejsce.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jesteście super
Jesteście super
3 lata temu

Wiolka

mławianka
mławianka
3 lata temu

gratulacje panowie

Jesteście super
Jesteście super
3 lata temu
Reply to  mławianka

Mławianka górą

Jesteście super
Jesteście super
3 lata temu
Reply to  mławianka

Jesteście super

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x