Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mieszkanie otworzyli strażacy. W środku był martwy mężczyzna


25 lipca wieczorem mławska policja otrzymała zgłoszenie z Warszawy, że rodzina nie może skontaktować się z mieszkającym na ulicy Konopnickiej w Mławie teściem. Pod wskazany adres natychmiast wyruszył patrol policji i karetka pogotowia. Okazało się jednak, że mieszkanie pozostaje zamknięte i nikt nie daje znaku życia. Wezwani strażacy przez okno balkonowe dostali się do budynku i otworzyli drzwi. W środku był martwy, 71-letni mężczyzna.


– Pomieszczenia zostały sprawdzone pod kątem obecności tlenku węgla, wynik był negatywny. Nie zostały ujawnione żadne ślady, które by wskazywały, że do zgonu mogły się przyczynić osoby trzecie – podaje mł.asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x