Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stupsk. O bezpieczeństwie nad wodą, w domu i podróży


Mławscy policjanci, wspólnie z dzielnicowym asp. Krzysztofem Szymańskim, przeprowadzili spotkanie z dziećmi z gminy Stupsk. Nasi milusińscy znali odpowiedzi na wszystkie pytania zadawane przez policjanta, dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji. Spotkanie przeprowadzono w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.


23 lipca policjanci spotkali się z dziećmi, które wakacje spędzają na półkoloniach zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczna w Stupsku. Najmłodsi mieszkańcy Stupska dowiedzieli się jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, w domu oraz w podróży. Spotkanie poświęcone było także bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

Dzieci mogły przymierzyć sprzęt policyjny, np. hełm, tarcza itp. – poczuć się prawdziwym policjantem. Znały odpowiedzi na wszystkie pytania zadawane przez policjanta, dot. bezpieczeństwa podczas wypoczynku. W nagrodę otrzymały elementy odblaskowe a funkcjonariusze dowiedzieli się, że odblaski nosimy nawet „idąc na wizytę do dentysty”.

Dziękujemy za wspólna zabawę. Do miłego zobaczenia!

 źródło i fot.: mł. asp. Aneta Prusik KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś
Ktoś
3 lata temu

Super

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x