Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Potorski bohaterem finału. Niegocin drugi rok mistrzem


Na boisku w Wyszynach rozegrano drugą edycję otwartego turnieju o puchar wójta gminy Stupsk w piłce nożnej. Do rywalizacji przystąpiły zespoły aż z pięciu gmin. Wśród uczestników nie zabrakło broniących tytułu reprezentantów Niegocina.


W decydującym pojedynku zmierzyli się z Albatrosami z Szydłówka. Choć okazji z obu stron nie zabrakło, to rywalizacja w regulaminowym czasie zakończyła się bezbramkowym remisem. To oznaczało konieczność rozegrania konkursu rzutów karnych.

Bohaterem „jedenastek” okazał się Daniel Potorski. Bramkarz zespołu z Niegocina (gmina Lipowiec Kościelny)  obronił dwa uderzenia rywali. Jego odpowiednik Kamil Głowacki nie miał tyle szczęścia. Nie doszło do powtórki z półfinału, w którym obronił aż trzy rzuty karne w batalii z Konopianką.  Futboliści z Niegocina okazali się skuteczniejsi. W ten sposób drugi rok z rzędu sięgnęli po główne trofeum ufundowane przez wójta Jacka Świderskiego.

Na trzecim miejscu finiszowała Konopianka.  W derbowym starciu ze Strzałkowem nie do zatrzymania okazał się Mateusz Pietruś. Strzelił dwa gole, co przełożyło się nie tylko na zespołowy sukces. Sięgnął po koronę króla strzelców.

W imprezie wzięło udział dziesięć drużyn.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x