Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Finał „Wakacji z Maxem” już jutro! Nie przegap


26 lipca w godz. 11:00-14:00, na terenie Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego odbędzie się finał „Wakacji z Maxem”. Zapraszamy w tym dniu wszystkie dzieci również te, które brały udział w zabawach na innych osiedlach we wcześniejszych terminach.


Tego dnia czeka na dzieci dodatkowa atrakcja rolkowy tor przeszkód, zabierzcie ze sobą rolki i kask. W dniu finału zostaną rozlosowane nagrody w wakacyjnej loterii jak również wyłonimy i nagrodzimy zwycięzców konkurencji tor przeszkód, tor przeszkód Straży Pożarnej i strzał na bramkę. Zapraszamy!

źródło: MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x