Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dla przedsiębiorców. Mławskie starostwo we współpracy z Mazowieckim Regionalnym Funduszem Pożyczkowym


Powiat mławski jako jeden z pierwszych samorządów Mazowsza zawarł porozumienie o współpracy z Mazowieckim Regionalnym Funduszem Pożyczkowym. Stosowny dokument podpisali starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski oraz prezes zarządu Funduszu Tomasz Szymanik.


Od tego momentu obydwie strony współdziałać będą w zakresie promocji przedsiębiorczości i przeciwdziałaniu bezrobociu. Powiat mławski m.in. udzielał będzie informacji o działalności Funduszu i pośredniczył w kontaktach pomiędzy lokalnymi przedsiębiorcami a Funduszem. Bezpośrednia współpraca odbywać się będzie za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy.

Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy sp. z o. o. został powołany w 2004 roku przez samorząd województwa mazowieckiego, żeby wspierać przedsiębiorców i pomagać tym, którzy dopiero zakładają działalność gospodarczą. Ma przeciwdziałać wykluczeniu kredytowemu przedsiębiorców, którzy nie spełniających kryteriów do kredytowania komercyjnego.

Jego działalność polega przede wszystkim na udzielaniu nisko oprocentowanych pożyczek i obejmuje cały obszar województwa mazowieckiego. Misją Funduszu jest rozwój przedsiębiorczości, dlatego wszystkie dochody przeznaczane są na zwiększenie środków na nowe pożyczki.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]