Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietrzeźwi kierowcy pod Miączynem i Strzegowem


Dwóch nietrzeźwych kierowców zatrzymali w minioną niedzielę (22 lipca) mławscy policjanci. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno jeden jak i drugi mieli dobrze ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Obu zostały zatrzymane  prawa jazdy.


22 lipca o godz. 19:15 na trasie Miączyn Duży – Syberia 41 – letni mieszkaniec pow. żuromińskiego Robert O. kierował pojazdem VW Bora, pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo był nietrzeźwy, badanie wykazało zawartość  3,36 promila alkoholu. O podejrzeniu jazdy w stanie nietrzeźwym policja otrzymała wiadomość telefoniczną. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy.

Również 22 lipca o godzinie 18:20, na trasie Strzegowo – Prusocin  39  – letni Paweł W. kierował pojazdem marki Mitsubishi. Tu z kolei alkomat wskazał wynik 3,28 promila. Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x