Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Aktywne Przedszkolaki w gminie Stupsk z milionowym dofinansowaniem


fot. pixabay


Prawie 1,2 mln złotych zainwestuje w rozwój własnej bazy i opieki przedszkolnej gmina Stupsk. Na ten cel otrzymała wsparcie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Gmina Stupsk znalazła się w gronie 39 podmiotów z całego Mazowsza, które takie dofinansowanie otrzymały.

Projekt jaki złożył Stupsk opiewa łącznie na kwotę 1 138380 zł, z czego kwota dofinansowania wyniosła aż 910 210 zł, pozostała część to środki własne gminy. Gmina zaplanowała, że w trzech oddziałach wychowania przedszkolnego: w Stupsku, Morawach i Wyszynach Kościelnych zakupione zostanie wyposażenie, dofinansowane będzie całodzienne wyżywienie oraz zajęcia dodatkowe z gimnastyki korekcyjnej, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalne i społeczne, zajęcia terapeutyczne oraz zajęcia taneczne. Projekt będzie realizowany od września br. aż do września 2019 r. Obejmie 88 dzieci w wieku 2,5 do 5 lat. Dofinansowanie z tej samej puli środków otrzymały też sąsiadujące z Mławą samorządy Płońska i Pułtuska.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x