Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Topielec w Orzycu. To mieszkaniec gminy Chorzele


W niedzielę, 22 lipca 2018r., po kilkugodzinnych poszukiwaniach prowadzonych przez strażaków z kilku jednostek z rzeki Orzyc wyłowiono ciało mężczyzny.


Po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu mężczyzny, najprawdopodobniej mieszkańca gminy Chorzele, służby mundurowe przybyły nad rzekę Orzyc w Chorzelach. Na brzegu zabezpieczono rzeczy osobiste pozostawione przez poszukiwanego. Zaczęto przeszukiwać koryto rzeki oraz linię brzegową na odcinku kilkuset metrów. W związku z silnym nurtem oraz zerową widocznością pod wodą na miejsce zdarzenia wezwano grupę wodno – nurkową z JRG Przasnysz, która później została wsparta przez kolejną grupę z JRG Warszawa.

Z chwilą usunięcia zawiesiny do pracy przystąpili nurkowie, którzy zlokalizowali ciało zaginionego mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon .

W poszukiwaniach brały udział jednostki JRG Przasnysz, OSP Chorzele, OSP Rycice, JRG Warszawa oraz ludność lokalna.

źródło i fot. infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x