Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poezja, muzyka i film. Noc Poetów 2018


Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej wraz z Miejskim Domem Kultury zapraszają mieszkańców Mławy, Powiatu Mławskiego oraz gości na Noc Poetów 2018, która odbędzie się w dniu 29 lipca (niedziela) od godz. 17 na estradzie mławskiego parku.


Zachęcamy do udziału w konkursie 1 wiersza (wszyscy, którzy piszą wiersze proszeni są jeden przynieść z sobą podpisany godłem). Przewidziane atrakcyjne nagrody.

Poezję śpiewaną zaprezentuje Grzegorz Kucharzewski (Sejny) oraz zespoły Miasto Wewnętrzne (Mława) i Pod Fryzjerką (Ciechanów).

Przypomnimy koncert Joanny Ruteckiej z Opola 1998 roku oraz przedstawimy impresję filmową Arkadiusza Gołębiewskiego „Jam jest Marusa Boticelisa”.

źródło: organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x