Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwa TIR-y i osobówka. Wypadek pod Kuklinem


Dwa TIR-y na rosyjskich rejestracjach i samochód osobowy zderzyły się w kilka minut po północy na drodze krajowej nr 7 na wysokości Kuklina. Jedna z ciężarówek, stając w poprzek drogi, całkowicie zblokowała „siódemkę” w miejscu wypadku, choć żaden z pojazdów uczestniczących w zderzeniu nie wywrócił się. Osoby podróżujące odmówiły strażakom zgody na udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej, potem jednak dwa zespoły ratownictwa medycznego takiej pomocy udzieliły, a dwie osoby przewieziono do szpitala.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x