Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaginął 64-letni mieszkaniec Opinogóry Górnej


Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym – Januszem Błaszkowskim


64-letni mieszkaniec gminy Opinogóra Górna wyszedł z domu 11 lipca 2018 r. i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna ubrany był w koszulę w kratę koloru zielonego na długi rękaw, w jasne spodnie dresowe i czarne klapki. Jest wzrostu około 160-165 cm, waga około 60 kg,  średniej budowy ciała, włosy krótkie siwe.
Charakterystyczne u mężczyzny jest to, że kuleje na  nogę oraz posiada bliznę na czole w kształcie litery „Y”

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt na nr alarmowy 112 lub 997 lub 696 497 195.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x