Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wakacje z Maxem tym razem na Wólce


To już ostatnie spotkanie sympatycznego Maxa z dziećmi naszego miasta w ramach organizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie i współpracujące instytucje cyklu spotkań adresowanych do najmłodszych, pod hasłem „Wakacje z Maxem”. Przed dziećmi pozostało tylko spotkanie finałowe  26 lipca  w Mławskiej Hali Sportowej.


Wczoraj Max odwiedził Wólkę. Na terenie boiska szkolnego przy Zespole Placówek Oświatowych nr 2 dzieci mogły zrobić sobie z tym sympatycznym, ogromnym pluszakiem pamiątkową fotografię. Jak zwykle jednak w tej akcji na chętnych czekali wolontariusze, prowadzący różne gry, zabawy i quizy. Udział w nich potwierdzany był pieczątką na specjalnym karnecie, uprawniającym potem do udziału w wakacyjnej loterii nagród podczas spotkania finałowego. Wśród atrakcji niezmiennie ogromnym zainteresowaniem cieszył się strażacki tor przeszkód, i policyjny namiot, gdzie oprócz sprawdzenia swojej wiedzy o bezpiecznym poruszaniu się po drogach każdy mógł przymierzyć policyjną kamizelkę i kask oraz popatrzeć na kolegów zza tarczy z pleksiglasu lub szyby radiowozu.

Wakacyjny cykl spotkań z Maxem rozpoczął się 5 lipca a finał akcji zaplanowany jest na 26 lipca. Organizatorzy zapraszają w tym dniu wszystkie dzieci, również te które brały udział w zabawach na innych osiedlach we wcześniejszych terminach. Tego dnia fani jazdy na rolkach będą mogli skorzystać z rolkowego toru przeszkód, który będzie zorganizowany w budynku Mławskiej Hali Sportowej. Za udział w rolkowym torze przeszkód będzie można zdobyć dodatkowy karnet z tylko jedną pieczątką umożliwiającą wzięcie udziału w wakacyjnej loterii, która odbędzie się podczas ostatniego spotkania z Maxem.

red.

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x