Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Edyta Suszek nadal pokieruje Miejskim Domem Kultury


Od  kwietnia br. po odejściu ze stanowiska dyrektora MDK Katarzyny Kaszuby placówką kieruje tymczasowo Edyta Suszek, dotychczas instruktor d.s muzyki i organizacji imprez w MDK. Tę właśnie tymczasowość zarządzania w tej placówce burmistrz Sławomir Kowalewski przedłużył na kolejny okres.


W kwietniu br. burmistrz Kowalewski upoważnił Edytę Suszek do pełnienia obowiązków dyrektora MDK do czasu powołania nowego, nie dłużej jednak niż do 31 lipca br. W opublikowanym z datą 17 lipca zarządzeniu burmistrza przedłuża się ten okres od 1 sierpnia do maksymalnie do dnia 31 grudnia 2018 r. Wcześniejsze znalezienie i powołanie dyrektora, może okres pełnienia obowiązków skrócić. Jak się jednak okazało, mijające trzy miesiące nie wystarczyły, by znaleźć kandydata na to stanowisko. Na pewno nie ukazało się na stronie urzędu miasta żadne ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko dyrektora MDK, co jednak nie jest konieczne w przypadku przesunięć wewnątrz urzędu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ustawiacz
Ustawiacz
3 lata temu

Może niech ustawią konkurs, bo w tym są najlepsi.

Mieszkaniec sztuk 1
Mieszkaniec sztuk 1
3 lata temu

Ale w muzeun mozna było polonistke przepłynąć kolanem

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

…ano można było, a do MDK nie ma godnego kandydata, czyli kandydata po kądzieli, a Pani Suszek jak widać nie zasługuje na to stanowisko, a godny kandydat właśnie robi kursy eksternistyczne albo internetowe.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

Jarzabek mylisz burmistrza ze starostą i przewodniczacyn rady powiatu. To oni czekali na dyplom dyrektor MHS. PSL rządzi i dba o swoich

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Nie mylę, tu pewnie jest to samo.
W UM i jednostkach podległych jakie mamy zatrudnienie? – większość to rodzina i znajomi królika

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu

Burmistrz nie miał czasu na takie sprawy, były, są i będą do jesieni ważniejsze sprawy…

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x