Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar audi na Sienkiewicza


Dziś około godziny 15 – tej na ulicy Sienkiewicza niedaleko Tabaku doszło do pożaru samochodu osobowego marki audi. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Kilka minut trwały utrudnienia w ruchu., ale nikt nie został poszkodowany.  Pożar wybuchł w komorze silnika, a prawdopodobną przyczyną było zwarcie w instalacji elektrycznej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
juzwa
Gość
juzwa

Migi spadają wreszcie same w Polsce i w Rumunii… stare gruchoty śwagier glancuje interes kwitnie potem zdziwko ze mała stłuczka i pół lYmuzyny się rozlatuje… albo stare kable i przecieki benzynki i już nowy trzeba se kupić a jeszcze przeróbki se robita aby szybciej dalej prędzej… po deklach kołpakach można poznać ale też właściciel przystrzyżony kiedyś dresiarze… ogólnie elektryczne przynajmniej benzynki nie mają… główny składnik otwartego ognia… mam nadzieję iż 10 PLN za godzinę parkowania w miastach za chwilę ten zlom ograniczy wreszcie ciut – wszyscy cierpią a niektórzy mają po kilka pojazdów , telefonów, kredytów, no i jest świeża… Czytaj więcej »

jarek
Gość
jarek

na jaki kogo stać taki ma samochód nie nawidzę takich jak Ty mysli że jak masz pare grosz to pan jesteś dnem nikim pustką