Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Cztery drużyny w finale. Odpadła Konopianka


Zmagania o futbolowe mistrzostwo w gminie Stupsk rozpoczęły się od eliminacji. Deszczowa aura zmusiła organizatorów do zmiany miejsca rozgrywania spotkań. Zamiast na zielonej murawie, piłkarze rywalizowali na hali w Morawach.


Taka roszada nie przypadła wszystkim ekipom do gustu. Pod dachem nie potrafili się odnaleźć reprezentanci m.in. Konopianki. Przegrali oba pojedynki grupowe, tracąc w nich aż dziewiętnaście goli. Niewiele lepiej spisywali się także gracze Woli Szydłowskiej i zespołu o nazwie FC Ponalewce. Jedyny punkt zdobyli w bezpośredniej konfrontacji – zakończonej remisowym wynikiem 4:4.

Ostatecznie do finału, który odbędzie się w niedzielę 29 lipca w Morawach, przedostały się cztery zespoły: Amigo Konopki, Śmieszki (zespół z gminy Wieczfnia Kościelna), Wyszyny i Stupsk. Najlepsze wrażenie pozostawili po sobie wyszynianie. Mający w składzie m.in. Dawida Kobielskiego, Łukasza Babuta i Wojciecha Zadrożnego popisali się rekordową liczbą zwycięstw. Triumfowali trzykrotnie – komplet wygranych okrasili niezwykle efektowną grą. Zaliczyli aż dziewiętnaście trafień.

Turniej eliminacyjny

Mecze A

Amigo Konopki – Śmieszki 3:2,  Śmieszki – Konopianka 7:4, Amigo Konopki – Konopianka 12:4
Końcowa kolejność: 1. Amigo Konopki 6 pkt. 2. Śmieszki 3, 3. Konopianka 0

Mecze B

Stupsk – FC Ponalewce 10:1, Wola Szydłowska – Wyszyny 1:4, Stupsk – Wyszyny 1:5, Wola Szydłowska – FC Ponalewce 4:4, Stupsk – Wola Szydłowska 9:2, Wyszyny – FC Ponalewce 10:3

Końcowa kolejność: 1. Wyszyny 9 pkt., 2. Stupsk 6, 3. Wola Szydłowska 0, 4. 4. FC Ponalewce 0

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x