Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapomniana przez Boga i urząd


Billboardy reklamowe to powszechnie stosowana dziś technika przekazywania informacji. Mają przyciągać oko widza i przechodnia, zwracać uwagę na zawartość przekazu, być harmonijne i estetyczne. Czasem to zwrócenie uwagi można osiągnąć zamierzoną szorstkością, kontrowersyjnością czy brzydotą. Nieco podobną rolę pełnią też różne tablice ogłoszeniowe – firmowe, czasem urzędowe.


W samym centrum naszego miasta, w parku miejskim, a więc obiekcie odwiedzanym i popularnym znajduje się jedna tablica, która wydaje się być zapomniana przez Boga, a już na pewno zapomniana jest przez będący jej właścicielem urząd miasta. Ustawiona została przy bocznym wejściu do parku od strony ulicy Reymonta. Ma urzędowo zachęcający tytuł: „Harmonogram wydarzeń kulturalnych w parku”. I właściwie tyle, na tym kończy się jej przekaz. Po prostu tabula rasa. Nie znajdziemy na niej żadnej innej informacji. Czyżby nie odbywały się w parku żadne imprezy godne ich polecenia? W takim stanie tablica stoi sobie właściwe już od lat. Tak samo pusta była w ubiegłych latach, jak i pusta pozostaje do dziś. Nawet mławscy wandale i miłośnicy spreju nią się nie interesują. Może po prostu jest tu niepotrzebna?

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jaro
Jaro
3 lata temu

Przecież ta tablica to kolejny sukces ratusza. Nie rozumiecie tego?

Jacek
Jacek
3 lata temu

Oj tam, oj tam. Nie rozumiecie łysego geniuszu. To miał być w zamierzeniu taki Hyde Park (nomen omen) i ludzie mieli tu sami wpisywać harmonogram, który chętnie by widzieli do zrealizowania w Mławie. A że się nie wpisują….?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x