Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławski turniej streetballa dla Hutnika. Piętnaście ekip na starcieStreetball to odmiana koszykówki rozgrywana na świeżym powietrzu. Ze względu jednak na pogodę, jedenastą edycję mławskiego turnieju rozegrano na hali. Na obiekcie SP nr 6 swoje umiejętności zademonstrowało piętnaście zespołów.

Kilka z nich składało się wyłącznie z zawodników z naszego powiatu. Najdalej doszły Szopy z Szopy – Karol Woźnicki, Artur Olczak i Łukasz Zakrzewski przeszli eliminacje jak burza. W pobitym polu zostawili Mejdej Boyz, Kontrę II Przasnysz oraz Pumę i Przyjaciół. Męczyli się tylko z pierwszym z wymienionych konkurentów. Po zaciętym pojedynku gracze z Mławy triumfowali 14:12.

Z pierwszego miejsca przebili się do ćwierćfinału. W nim stoczyli pasjonujący pojedynek z toruńskimi Emerytami. Na każdą udaną zagrywkę przeciwników odpowiadali tym samym. W efekcie wyrównany bój zakończył się dopiero w końcówce. Gracze z Kujaw wygrali 14:12.

Do finału doszedł za to Ball Hogs z duetem braci z Mławy, Bartoszem i Przemysławem Tyszkami. W decydującym starciu zmierzyli się z Hutnikiem Warszawa. Stołeczna ekipa, mająca w składzie młodzieżowego reprezentanta kraju, była w sobotnie popołudnie poza zasięgiem wszystkich zespołów. Pojedynek o pierwsze miejsce zakończył się zwycięstwem warszawian 21:10.

Podczas zawodów nie zabrakło konkursów indywidualnych. Najskuteczniejszy w rzutach za „trzy” rzucał Maciej Czaplicki z Kontry Przasnysz. Natomiast rzuty osobiste najlepiej wykonywał Łukasz Zakrzewski z Mławy.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x