Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Dwa zderzenia w tym samym miejscu w ciągu niespełna godziny


Wzmożony ruch pojazdów w związku z koncertami na miejskim stadionie przyniósł aż dwa zderzenia w ciągu niespełna godziny  dokładnie w tym samym miejscu – na skrzyżowaniu ulic Wójtostwo, Torfa Załęskiego i Lawicz Liszki. 

Najpierw, kilka minut po godzinie 17-tej zderzyły się tam BMW i VW Golf. Do drugiego zderzenia doszło kilkanaście minut po godzinie 18-tej. Tym razem rozbiły się tam ford fiesta i alfa romeo. Jedna osoba została poszkodowana, pomocy medycznej udzielili strażacy z JRG Mława oraz zespół ratownictwa medycznego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Stary
Gość
Stary

Przydała by się na tym skrzyżowaniu zmiana pierwszeństwa dla ul. Torfa Załęskiego i ul. Lawicz Liszki a ul. Wójtostwo zrobić podporządkowaną.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

To nielogiczne, logicznym jest: ul. Torfa Załęskiego i ul. Lawicz Liszki – ulice podporządkowane.

Adlen
Gość
Adlen

Wyjeżdżając z lawicz liszki powinien stać znak stopu