Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwa wypadki na „siódemce”: pod Kuklinem i Strzegowem


W niedzielny wieczór, praktycznie niemal o tej samej porze doszło do dwóch zdarzeń drogowych na drodze krajowej nr 7:  w okolicach Kuklina i Strzegowa. W Kuklinie rejsowy autobus przewożący pasażerów zderzył się z osobowym audi. Tu na szczęście nikt nie został poszkodowany. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z JRG Mława oraz OSP Wieczfnia Kościelna. Ta kolizja nie spowodowała dłuższego utrudnienia w ruchu. Pojazdy o własnych siłach zjechały na drogę w kierunku Kuklina, odblokowując ruch, który odbywał się wcześniej wahadłowo.


Do poważniejszego zdarzenia doszło o godzinie 20:20 w Strzegowie. Tam zderzyły się dwa samochody ciężarowe i jeden osobowy. Jedna osoba poszkodowana trafiła do szpitala, a pełną płynność ruchu udało się przywrócić dopiero po godzinie 22.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x