Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dni Mławy 2018 kończy mocnym koncertem Ewa Farna


Ewa Farna wieczornym koncertem zakończyła tegoroczny, tym razem trzydniowy cykl imprez i koncertów, które odbywały się z racji obchodów Dni Mławy.


Niedzielne popołudnie wypełniły koncerty muzyki młodego pokolenia. Na scenie pojawiły się zespół Felivers, po nim Dawid Kwiatkowski, a gwiazdą wieczoru była wspomniana już Ewa Farna. Barierki pod sceną należały do fanów, a dokładniej fanek wspomnianych trzech wykonawców. Nie odstraszył ich padający po południu momentami ulewny deszcz. Wyposażone w parasole i peleryny już od wczesnopopołudniowych godzin czekały nie tylko na możliwość posłuchania na żywo swoich idoli, ale też na okazję uzyskania autografu czy sweet-foci. Pierwszą część niedzielnego popołudnia wypełnił słuchaczom Robert Rozmus, oraz złożony z odwiedzających nasze miasto gości z włoskiej Pescary.Zapraszamy na fotorelację.

red.

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x