Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Palił gumę, kręcił bączki, potrącił chłopca


Jak podaje przasnyska policja 12 lipca br. mieszkanka pow. przasnyskiego zgłosiła, że w miejscowości Połoń gm. Jednorożec 7 lipca br . kierujący  motocyklem mieszkaniec gm. Chorzele  podczas  wykonywania  niebezpiecznych manewrów na drodze (tzw. palenia gumy, kręcenia bączków) stracił panowanie nad jednośladem  w wyniku czego uderzył w stojącego na poboczu jej 11 letniego syna, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Ciechanowie.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x