Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Palił gumę, kręcił bączki, potrącił chłopca


Jak podaje przasnyska policja 12 lipca br. mieszkanka pow. przasnyskiego zgłosiła, że w miejscowości Połoń gm. Jednorożec 7 lipca br . kierujący  motocyklem mieszkaniec gm. Chorzele  podczas  wykonywania  niebezpiecznych manewrów na drodze (tzw. palenia gumy, kręcenia bączków) stracił panowanie nad jednośladem  w wyniku czego uderzył w stojącego na poboczu jej 11 letniego syna, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Ciechanowie.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500