Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Odnaleziono zaginionego mieszkańca Lubowidza. Niestety nie żyje


7 lipca br. w godzinach popołudniowych policja i straż pożarna wydobyła z rzeki Wkry ciało poszukiwanego od ponad tygodnia, pięćdziesięcioletniego mężczyzny. Zaginionego poszukiwały zarówno służby ratownicze: policja i strażacy jak też rodzina i znajomi.


Czynności w sprawie śmierci mężczyzny prowadzą policjanci z KPP Żuromin pod nadzorem mławskiej prokuratury. Zlecona została sekcja zwłok, w celu ustalenia przyczyny śmierci pięćdziesięciolatka z Lubowidza.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x