Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Duet Pawłów bez przegranej. Rybka najlepiej punktującym


Ruszyła trzecia odsłona Grand Prix Szreńska w siatkówce plażowej. Na starcie premierowego turnieju stanęło pięć zespołów. Najskuteczniejszy duet stworzyli dwaj Pawłowie, pochodzący z Mławy, Domżalski i ze Szreńska, Warda.


Jako jedyni w całej stawce mogli się pochwalić kompletem zwycięstw. Trzy spotkania rozstrzygnęli w dwóch partiach – kłopoty pojawiły się dopiero w konfrontacji z mławską parą, Tomaszem Szwęchem i Robertem Rybką. Ten ostatni gracz to był najstarszy uczestnik zmagań. Nie przeszkodziło mu to w zaliczeniu największej liczby skutecznych ataków. Popisał się podczas turnieju aż pięćdziesięcioma dwoma udanymi zagraniami w ofensywie.

W tyle zostawił w tym zestawieniu obu Pawłów, ale wraz z kolegą z drużyny nie zdołał pokonać liderów. Bezpośredni pojedynek dwóch najlepszych duetów przyniósł wiele emocji. Dwie partie nie wyłoniły zwycięzców. Dla Domżalskiego i Wardy był to pierwszy set stracony w zawodach.

Ostatecznie swoją wyższość wykazali w tie-breaku. Szwęchowi i Rybce pozostało na pocieszenie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Wyprzedzili m.in. Piotra Kuźniarskiego i Adama Rzeczkowskiego.

Końcowa kolejność: 1. Paweł Warda/Paweł Domżalski, 2. Tomasz Szwęch/Robert Rybka, 3. Piotr Kuźniarski/Adam Rzeczkowski, 4. Mateusz Kucman/Paweł Fijałkowski, 5. Kamil Lewandowski/Damian Lewandowski.

Najlepiej punktujący: 1. Robert Rybka 52 pkt., 2. Paweł Domżalski 46, 3. Paweł Warda 41, 4. Tomasz Szwęch 40, 5. Kamil Lewandowski 35, 6. Damian Lewandowski 31

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x