Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Jacek Szlachta radny powiatowy podziękowanie wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Duet Pawłów bez przegranej. Rybka najlepiej punktującym


Ruszyła trzecia odsłona Grand Prix Szreńska w siatkówce plażowej. Na starcie premierowego turnieju stanęło pięć zespołów. Najskuteczniejszy duet stworzyli dwaj Pawłowie, pochodzący z Mławy, Domżalski i ze Szreńska, Warda.

Słoneczne ogrody Mława

Jako jedyni w całej stawce mogli się pochwalić kompletem zwycięstw. Trzy spotkania rozstrzygnęli w dwóch partiach – kłopoty pojawiły się dopiero w konfrontacji z mławską parą, Tomaszem Szwęchem i Robertem Rybką. Ten ostatni gracz to był najstarszy uczestnik zmagań. Nie przeszkodziło mu to w zaliczeniu największej liczby skutecznych ataków. Popisał się podczas turnieju aż pięćdziesięcioma dwoma udanymi zagraniami w ofensywie.

W tyle zostawił w tym zestawieniu obu Pawłów, ale wraz z kolegą z drużyny nie zdołał pokonać liderów. Bezpośredni pojedynek dwóch najlepszych duetów przyniósł wiele emocji. Dwie partie nie wyłoniły zwycięzców. Dla Domżalskiego i Wardy był to pierwszy set stracony w zawodach.

Ostatecznie swoją wyższość wykazali w tie-breaku. Szwęchowi i Rybce pozostało na pocieszenie drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Wyprzedzili m.in. Piotra Kuźniarskiego i Adama Rzeczkowskiego.

Końcowa kolejność: 1. Paweł Warda/Paweł Domżalski, 2. Tomasz Szwęch/Robert Rybka, 3. Piotr Kuźniarski/Adam Rzeczkowski, 4. Mateusz Kucman/Paweł Fijałkowski, 5. Kamil Lewandowski/Damian Lewandowski.

Najlepiej punktujący: 1. Robert Rybka 52 pkt., 2. Paweł Domżalski 46, 3. Paweł Warda 41, 4. Tomasz Szwęch 40, 5. Kamil Lewandowski 35, 6. Damian Lewandowski 31

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500