Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Drugie spotkanie z Maxem, tym razem przy SP nr 2


To już drugi raz gdy sympatyczny pluszowy Max spotyka się z dziećmi, spędzającymi wakacje w mieście. Tym razem 12 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Sportowej zagościli pracownicy i wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wspomagani przez mławskich strażaków, policjantów, pracowników biblioteki i innych placówek i instytucji, które przygotowały dla dzieci różne atrakcje.


Tak jak zawsze w tej akcji dzieci mogły spędzić czas wesoło, aktywnie i twórczo, biorąc udział w grach, zabawach, quizach, zarówno tych zręcznościowych jak i tych logicznych. Na szczęście deszczowa i burzowa pogoda tego dnia pozwoliła na to, aby całą imprezę zgodnie z planem rozegrać na boisku szkolnym. Tak jak podczas wszystkich odsłon tej akcji, każdy uczestnik otrzymał karnet, w którym gromadził pieczątki za wzięcie udziału w zabawach w danym punkcie. Zebranie wszystkich pieczątek daje gwarancję udziału w wakacyjnej loterii.

A ponieważ spotkania Wakacji z Maxem odbywać się będą w każdy czwartek lipca, to kolejne spotkanie z cyklu zaplanowane jest na 19 lipca przy Szkole Podstawowej nr 4 przy ulicy Granicznej w godzinach 11.00 – 14.00.

Wielki finał i zamknięcie akcji odbędzie się 26 lipca  w Mławskiej Hali Sportowej, przy ul. Piłsudskiego 33 a.

Organizatorzy zapraszają w tym dniu wszystkie dzieci, również te które brały udział w zabawach na innych osiedlach we wcześniejszych terminach. Tego dnia fani jazdy na rolkach będą mogli skorzystać z rolkowego toru przeszkód, który będzie zorganizowany w budynku Mławskiej Hali Sportowej. Za udział w rolkowym torze przeszkód będzie można zdobyć dodatkowy karnet z tylko jedną pieczątką umożliwiającą wzięcie udziału w wakacyjnej loterii, która odbędzie się podczas ostatniego spotkania z Maxem.

Zobacz fotorelację ze spotkania z Maxem przy SP nr 2!

red.

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x