Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ktoś ukradł ławkę wartą ponad 500 zł z ulicy Marszałkowskiej


Do nietypowego zdarzenia doszło w ostatnim czasie przy ulicy Aleja Marszałkowska w Mławie. Ktoś ukradł stojącą przy ścieżce rowerowej… ławkę! Postępowanie w tej sprawie prowadzi tutejsza Komenda Powiatowa Policji.


O zniknięciu nowej, wartej 541,20 zł ławki stojącej na odcinku Alei Marszałkowskiej między skrzyżowaniem okrężnym z ul. Kopernika a drogą krajową nr 7 poinformował we wtorek 3 lipca Agrosan (spółka zajmująca się m.in. pielęgnacją miejskiej zieleni). Sprawę zgłoszono komendzie policji, która prowadzi obecnie postępowanie. Mieszkańcy tymczasem – m.in. amatorzy rekreacji na świeżym powietrzu, których latem na Alei Marszałkowskiej pojawia się naprawdę dużo – zostali tymczasowo pozbawieni jednego z miejsc odpoczynku. Docelowo zostanie tam ustawiona kolejna ławka.

To kolejny z aktów działania na szkodę mieszkańców, ławki bowiem – podobnie jak wiele innych elementów miejskiej infrastruktury – są kupowane ze środków budżetowych, a więc za pieniądze płacących podatki mławian. Dotychczas jednak mieliśmy do czynienia przede wszystkim z aktami wandalizmu. Tym razem sprawcom nie zależało na niszczeniu mienia, lecz na jego przywłaszczeniu.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców, którzy są świadkami aktów wandalizmu, kradzieży lub innych czynów mogących wykazywać znamiona wykroczenia lub przestępstwa, o niezwłoczny kontakt ze strażą miejską (tel.: 986 lub 23 654 64 50 wew. 900) bądź policją (tel. 997 lub 112). Dziękujemy za obywatelską postawę!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zawiedziony ;-)
Zawiedziony ;-)
3 lata temu

A ja głupi myślałem że teraz to będzie prawo respektowane i sprawiedliwość powszechna..
Ludziska po 500,- dostaną i dobrobyt nastanie i złodziejstwa nie będzie..
A tu patrz…

Taki
Taki
3 lata temu

Pewnie jakiś desperat nie dostał 500+ to sobie w ławce odebrał

Jarek
Jarek
3 lata temu

Puścić drona on znajdzie

Dron
Dron
3 lata temu

szczyt!

Anonimowy
Anonimowy
3 lata temu

Pewnie znajdzie się na pobliskich działkach 😉

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  Anonimowy

Na działkach raczej nie, bo któryś z sąsiadów by zauważył i mógłby donieść – raczej na prywatnym podwórku.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x