Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciechanowska piętnastka. Mławianie na podium, ale w kategoriach


Kolejna biegowa impreza odbyła się w Ciechanowie. Po tamtejszym święcie biegów oraz wyścigu między zamkami przyszedł czas na dwudziestą już ósmą edycję ciechanowskiej piętnastki. Na starcie stanęło 128 zawodników w różnym wieku.


Najszybciej linię mety osiągnął Kamil Młynarz z Łęcznowoli. Po zaciętej walce wyprzedził Kamila  Artyszuka z Warszawy oraz Aleksandra Krzempka z Bielsko-Białej. Rywalizacja o miejsce w ścisłej czołówce toczyła się w wyjątkowo szybkim tempie. Czternastu biegaczy uzyskało czas poniżej godziny.

Jednym z nich okazał się Henryk Kuciejczyk. Reprezentant Tempo Mława finiszował na dwunastej pozycji – do zwycięzcy stracił ponad osiem minut. Jest starszy od Młynarza o blisko trzydzieści lat, w swojej kategorii wiekowej M50-59 lat okazał się już najlepszy.

To nie był jedyny nasz zawodnik. Na dziewiętnastej pozycji finiszował Mariusz Macugowski (trzeci w kategorii M40-49), na dwudziestej ósmej Robert Rejniak, na sześćdziesiątej siódmej Mariusz Kowalski, na sto pierwszej Tomasz Osiński oraz na sto dziewiętnastej Edward Staniszewski (trzeci w kategorii M70-79).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x